Erkeklerin Kadın Seçimi

Ağustos 8, 2018 215 1 1

Erkeklerin Kadın Seçimi

Hangimiz hoşlandığımız erkeği etkilemek için çeşitli yollar denemedik ki ? Hoşlandığımız erkeğin gözüne girebilmek için tüm yolları denediniz, yine sonuç alamadınız mı ? Gelin hep beraber bir erkeği etkileyebilmenin yollarına bakalım.

-İlk olarak bakımlı olmanız gerekmektedir. Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Cilveli bakımlı, nazik kadınları hiçbir erkek reddedemez.

-Erkekler çok değişik canlılardır. Hiç ummadığınız bir özelliğinizden etkilenebilirler. Fakat bu özelliğinizi fark etmeleri uzun zaman sürebilir. Bu süreci kısaltmak için çeşitli yöntemler deneyerek bu yanımızı ortaya çıkarmalıyız.

-Güzelliğinizi ön planda tutmayın. Çünkü erkekler çok güzel kadınlardan değil, kendileri çok güzel seven gerektiğinde mesafeyi koruyabilen kadınlara bayılırlar.
-Erkekler bir davete gittiklerinde yanına en çok yakışacak, duruşuyla, konuşmasıyla kendilerine yakışacak bir kadın ister ve düşlerler.

-Erkekler kadınların el ve ayak bakımlarına çok dikkat ederler. Onlar için ojenin renginden çok bakımlı olup olmamanız önemlidir.

-Giydikleri giysilerin temiz olup olmadığına çok dikkat ederler.

-Erkekler rükuş giyinen kadınları beğenmezler diye bir kaide yok. O an erkek öyle bir şeyden etkilenir ki buna sizde şaşırırsınız o yüzden giydiğiniz etek rükuş olsa bile bacaklarınızın bakımına ve tüylerinizin alınmış olmasına dikkat edin.

-Terden kesinlikle hoşlanmazlar fresh kokuya önem verirler.

-Kişisel özelliklere göre gezgin kadından daha çok evine ve ailesine önem veren kadınlar ön plandadır.

-Kıskanılmak aslında erkeklerin hoşuna gider fakat bu sınırı aştığında deliye dönebilirler. O yüzden dikkat edilmeli.

-Erkekler, kadınlar tarafından bazı konularda yönlendirilmek isterler. Fakat anlayıştan uzakta olmak ve onların fikirlerini o an anlayamamak eksi bir puan kazandırır.

Tags: erkekler kadınlarda neye dikkat eder, erkekler ve kadınlar, erkeklerin kadın seçimi Categories: Kız Tavlama Sanatı
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Yorumlar
  1. -

    Bende bir gün tabuları yıkacağım bakalım 🙂

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir